Emanet 176. bölüm fragmanı izle - Emanet 10 Mayıs Pazartesi özeti oku (176. bölüm)

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir hafta daha sona erdi. Birbirinden romantik anların izleyicilerle buluştuğu beş günlük sürenin ardından artık gözler bir sonraki bölüme çevrildi. Peki, yeni haftada neler yaşanacak? Emanet 176. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 07.05.2021, 17:34 07.05.2021, 18:21 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok seyredilen yapımlarından biri olarak hafta içi günlerinde izleyicilerle buluşmayı sürdüren Emanet ekranlardaki yerini aldı. Haftanın finaliyle yayınlanan bölüm yine çok konuşulacak. Seher'in yaşadıklarından sonra Yaman'ın ve konağın huzuru kaçmıştı. Diğer yanda ise İkbal intikamını gerçekleştirmek adına yaptıklarından memnundur ancak onu da bir tehlike beklemekte. İzleyiciler de bundan sonra yaşanacaklar konusundaki gelişmeleri merak ediyor. Peki, yeni haftada neler olacak? Emanet 176. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 176. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 10 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 176. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın ilk bölümünde yine aşk dolu anların devam etmesi bekleniyor. Özellikle de Seher'in yaşadıklarından sonra... Kevser ile aynı kaderi yaşamaya ramak kala kurtulan Seher'i sarıp sarmalayacak olan Yaman ona her zamankinden daha fazla bağlanacak. Fırat, Neslihan konusundaki ısrarının karşılığını almak istiyor. Ziya yine gerçeklerin tam ortasında. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 10 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138