Emanet 178. bölüm fragmanı izle - Emanet 12 Mayıs Çaraşmba özeti oku (178. bölüm)

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak beş gün boyunca izleyicilerin karşısına çıkan Emanet'te haftanın üçüncü bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Geride kalan günün ardından yaşanacaklar merak konusu. Yaman kılıcını çekti ve İkbal'in boğazına dayadı. Tek bir hatasını bekliyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 178. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Medya 11.05.2021, 17:44 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve yayınlanan bölümleriyle Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede de duyurmaya başaran Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. 11 Mayıs 2021 Salı günü ekranlara gelen son bölüm sonrasında gözler yarına çevrildi. Seyirciler yaşanacakları sabırsıızlıkla bekliyor. Özellikle de Yaman ve Seher'in aşk dolu romantik anlarını. Bir sezon boyunca bu günleri bekleyen izleyiciler en ufak bir şeyin mutluluklarını bozmamasını istiyor. Peki, yarın neler olacak? Emanet 178. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Emanet 178. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 12 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 178. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın üçüncü bölümünde yine aşk dolu anların devam etmesi bekleniyor. Bilindiği üzere İkbal'in merdivenlerden yuvarladığı Seher atlattığı kaza sonrasında tedavi sürecine başlamıştı. Fizyoterapist eşliğinde bu süreci geçiriyor. Yaman da en büyük destekçisi. Diğer yandan Yaman, Neslihan'ın eğitimine devam edebilmesi için kolaylık sağladı ve mesai yapmayacağını söyledi. Hatta yerine yeni bir çalışan da alınabilir. Bu sırada Neslihan maaşını almaya devam edecek. Fırat ile olan ilişkisinde ise araya duvarlar girdi. Nasıl aşılacağı konusunda henüz net bir şey yok. İkbal, Ziya'nın itirafı sonrasında konakta zor günler yaşıyor. Konakta sürpriz gelişmeler olabilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 12 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138