Emanet 182. bölüm özeti ve fragmanı - Yeni haftada neler yaşanacak? 18 Mayıs Salı

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te yepyeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Haftanın ikinci gününde seyirciler yine Yaman ve Seher'in aşkını konuşarak onların mutlu olmasını dileyecek. İkbal'in hain planlarını göremediği için eleştirilen Yaman'ın büyük sınavı Kanal 7'de yayınlanıyor. Peki yarın ne olacak? Emanet 181. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 17.05.2021, 07:04 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına taşıyan Emanet'te bir hafta daha sona erdi. İkbal'in bir kez daha intikam ateşini körlediği haftanın ortasında son bölüm büyük heyecana sahne oldu. Seher bir daha yürüyemeyecek mi? sorusunun yanıtı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Roma'ya gidecek olan çifte çıkan bu engel sonrası Yaman eşini bırakmamak ve onun mücadelesini desteklemek adına yanında olacaktır. Peki yarın neler olacak? Emanet 180. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Emanet 182. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet'in 18 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 182. bölüm fragmanı paylaşıldı. Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın paylaştığı dizide yeni günün neler getireceği merak ediliyor. Haftanın ikinci bölümünde yine Yaman ve Seher'in verdiği sınav devam edecek. İkbal'in fizyoterapisti para karşılığında ikna edip Seher'i sakat bırakması sonrasında konakta huzur kalmaz. Seher kırılgandır. Yaman ise karısını yeniden hayata döndürmenin planlarını yapar. Ona güç vermeye devam eder. Dİğer yandan İbo evdeki sakarlıklarına her geçen gün yenisini ekler. Bora ise Neslihan'ı kandırmayı sürdürür. Ancak bu nereye kadar ürecek? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 14 Mayıs Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (1)
Döne 7 ay önce
Bu kadarida pes artik bu kadar insan sagligla oynamak ne demek ya cok yazik dizi boyle giderse retgi nler düşüş yapar ali artik diziden ciksin artik ikbal ve doktorun sonu glsin artik