Emanet 183. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 19 Mayıs Çarşamba

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'tin yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hafta ortasında yaşanacakların seyircileri ekran karşısına kilitlediği yapım yine ilgiyle seyredilecek. Yaman ve Seher'in aşklarında umut dolu günler başladı. Ama bu durum uzun sürmeyebilir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 183. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 19.05.2021, 07:07 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve hafta içi her gün seyircilerini ekran karşısına kilitleyen Emanet'te hafta ortası başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yine yaşanacaklar heyecanla bekleniyor ve bir an önce izlenmek isteniyor. Son dönemde yaşananlar izleyicileri üzmüştü. İkbal'in acımasızlıklarına  bir yenisini daha eklemesi sonrasında yatağa bağımlı kalan Seher'in mücadelesine el uzatan Yaman, onu her geçen an daha da fazla korumaya yemin etmiştir. Diğer yanda ise karakol ekibi evdeki düzeni devam ettirebilme konusundaki sınavını sürdürür. Sezon finaline doğru ilerleyen yapımda neler olacağı öğrenilmek isteniyor ve araştırılıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 183. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 183. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 19 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 183. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. İbo evde kendisini ispat edebilmek açısından her yolu dener. Son olarak Kara ile iş birliğine girer. Ancak yine çuvallar. Fırat ise babası ile çekilmiş fotoğraflarını görmesiyle birlikte eskilere gider. Neslihan'a yaşadıklarını anlatır. Bu durum Neslihan'ı üzer. Yaman günlerdir aşılamaya çalıştığı umudun Seher tarafından kabul görmesine çok sevinir. Yusuf'un da mutlu olması konağa neşe getirir. İkbal ise iğneyi yaptırmak adına her kapıyı zorlar. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 184. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 184. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 183. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 184. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 183. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 183. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)