Emanet 184. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 20 Mayıs Perşembe

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Emanet'te haftanın dördüncü günü başlıyor. Birbirinden değerli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Yaman ve Seher'in aşk dolu günlerine devam edecekleri bölüm yine ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 184. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 20.05.2021, 15:21 21.05.2021, 18:24 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin ilgiyle seyredilen ve haftanın beş günü boyunca seyircileri ekran karşısına geçiren dizisi Emanet'in yeni bölümü televizyondaki yerini alıyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşananların ele alınmaya devam edildiği günde yine birçok olay izleyicilerin karşısına çıkacak. İkbal'in planının işleyip işlememesi merak konusu. Konakta da Yaman'ın şüpheleri haklı çıktı. Bundan sonra neler olacağı bir an önce izlenmek isteniyor. Diğer yandan cezaevinde olan Zuhal verdiği iktidar savaşında öne geçti ve fark da attı. Bıyıklı Melahat'e yaşattığı ızdırap sonrası başına yeni dertler açılabilir. Sezon finaline doğru ilerleyen yapımda neler olacağı öğrenilmek isteniyor ve araştırılıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 184. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 184. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni yerli dizisi Emanet 20 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 184. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman fizyoterapist hakkındaki şüphelerinin altını doldurmak amacıyla Nedim'e talimat verir. Belgin'in kim olduğunu bulabilmek için araştırma yapmasını söyler. Seher'e yapılmaya çalışılan engellenmesi sonrasında karısının ayaklandığını gören Yaman yine duvar gibi olmuştur. Bundan sonra alacağı her haber farklı gelişmeleri de beraberinde getirecek. İkbal yakalanacak mı? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 185. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 185. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 184. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 185. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 184. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 184. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)