Esra Erol'da 13 Şubat 2020 Perşembe canlı izleme linki

Esra Erol'da 13 Şubat 2020 Perşembe izle seçeneği ile karşınızdayız. Türkiye'nin gündemini sarsan gündemleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen program bugün de dopdolu. Esra Erol'da son durum ne? Esra Erol'daki bugünkü program hangi konularla geçti? İşte detaylar...

Medya 13.02.2020, 07:13
Esra Erol'da 13 Şubat 2020 Perşembe canlı izleme linki

Esra Erol'da 13 Şubat 2020 Perşembe tek parça İzle seçeneği ile karşınızdayız. Türkiye'nin gündemini sarsan gündemleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen program bugün de dopdolu. Esra Erol'da son durum ne? Esra Erol'daki bugünkü program hangi konularla geçti? İşte detaylar... İlkay Kürdoğlu 4 aydır kayıp. Annesi Fatma Hanım kızının evlilik için kaçmış olabileceğini düşündüklerini seçtiği varsa da karşı olmadıkları istedikleri sadece kızlarının bulunması olduğunu ifade etti. Fatma Hanım bir gün eşinin kızına verdiği 2.000 TL eğitim masrafı için verdikleri parayı arkadaşları ile yediğini aralarında kısa süreli bir küslük olduğunu sözlerine ekledi. Kevser Çatalkaya eşinin kendisini aldattığını ve boşanmayı istediği için yayına geldi. Kevser Hanım ilk olarak affettiğini ama son iki ayda şüphelerinin olduğunu ifade etti. Kevser Hanım, bir an önce boşanmak istediğini söyledi. Melisa Yıldırım’ın bulunduğu bilgisi verildi. Volkan Gültekin’in babasının olduğu evde bulunan Melisa’nın ifadesinin ardından Çocuk Büro’ya gönderildiği söylendi. Eşinin nerde olduğunu bilmeden programa gelen Maviş Hanım’ın eşi Ahmet Bey’e canlı olarak bağlanıldı. Ahmet Bey, yüzleşmek ve görüşmek istemediğini, şehir şehir gezdiğini, Aynur Hanım’la olduğunu söyledi.Ahmet Bey Maviş’in kendisine böbrek verdiği için ilk eşinden olan çocuklarını istemediğini bunu ön şart olarak ortaya koyduğunu iddia etti.Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da.Esra Erol Youtube İzle 13 Şubat Perşembe

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran


Esra Erol Tekrar İzle - 13 Şubat Perşembe
İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 116 Eylül 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?