Esra Erol'da 15 Nisan 2021 Perşembe canlı tek parça Youtube izle ATV

ATV ekranlarının sevilerek izlenen programı Esra Erol'da yeni bir güne daha başladı. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alan Esra Erol ve ekibi bugün de izleyicilerin karşısına çıktı. Seyirciler de canlı yayın izleyebilmek adına araştırmalar gerçekleştiriyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Esra Erol'da 15 Nisan Perşembe canlı tek parça Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 15.04.2021, 16:50 15.04.2021, 16:56 Burak Zihni
Esra Erol'da 15 Nisan 2021 Perşembe canlı tek parça Youtube izle ATV

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri ekranlarda fırtınalar estiren ve reyting sonuçlarında da ilk sıralara oynayan Esra Erol'da dördüncü gününde de dopdolu bir içerikle seyircilerin karşısına çıktı. Programda yaşanacakların anbean takip edeceği gelişmeler yine herkesi ekran karşısına kilitleyecek. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 15 Nisan 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. 

Ayşe Çağlar geri döndü!

Esra Erol'da programı bugün ilk olarak Muzaffer Çağlar'ı ağırladı. 4 Şubat'ta çocuğunu da alarak yaşadığı evden kaçan ve o günden sonra birkaç kez farklı telefondan irtibat kurabildiği eşi Ayşe Çağlar'ı arayan Muzaffer Bey için iyi haber geldi. Eşinin stüdyoya geleceğini öğrenen Muzaffer Bey bir hayli sinirliydi. Ayşe Hanım ise telefon numarasından bulduğu erkek arkadaşının yanına gittiğini söyledi.


 

Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Esra Erol, Sabriye Hanım’ın kızının evden kaçtığını, sonra geri geldiğini ama tekrar kaçtığını, kaçtığı kişinin de evli 3 çocuklu olduğunu belirtti. Sabriye Hanım, kızı Mürşide Özdaş’ın bir adama kuma gittiğini, o adamın 3 çocuklu Ali Osman Çakır olduğunu, 9 Nisan’dan beri kayıp olduğunu dile getirdi. Mürşide‘nin kız kardeşi Fatma, kız kardeşinin kaçtığı zaman anne babasını bıraktığı için pişman olup döndüğünü söylerken Esra Erol, zaten adamın da 3 çocuğu olduğunu ondan da pişman olabileceğini vurguladı. Fatma, kız kardeşinin işe diye çıktığını ama geri eve gelmediğini dile getirirken Sabriye Hanım işin içinde tehdit olabileceğini çünkü ilk gidişinde pişman olup geri döndüğünü iddia etti. Mürşide’nin kız kardeşi Kübra, kız kardeşinin kaçtığı kişinin Ali Osman olduğunu yineledi çünkü kendilerini de engellediği bilgisini verdi. Kübra ve Fatma nişanlı olduklarını söylerken, kız kardeşlerinin ilk defa Ali Osman ile ilişkisini 8 yıl önce fark ettiklerini, kız kardeşinin 8 yıldır Ali Osman ile konuştuğunu ileri sürdü. Mürşide’nin 24 yaşında olduğunu dile getiren Fatma, kız kardeşinin 16 yaşından beri Ali Osman ile konuştuğunu söyleyip, gittiği ailenin de kabul ettiğini, Mürşide’nin de Ali Osman’ın evli ve çocuklu olduğunu bildiğini iddia etti. Fatma, babasının bu kumalık olayını kabul etmediğini vurgularken Sabriye Hanım da kızını uyardığını, Ali Osman’ın kendisini arayıp helallik istediğini ama kendisinin helallik vermediğini söyledi. Fatma, Güngören’de yaşadıklarını sözlerine eklerken Esra Erol, Mürşide’nin giderken kız kardeşine ben gidiyorum hakkınızı helal edin diye mesaj attığını belirtti. Mürşide’nin ikinci kez kaçışı olduğunu yineleyen Fatma, kızının ilk kaçışından sonra geldiğinde çok pişman olduğunu söylediğini, kız kardeşinin her telefonla mesajlaşmasında babasının şüphelendiğini dile getirdi. Sabriye Hanım, kızına ilk kaçışından sonra eve geldiğinde hiç yüklenmediğini dipnot olarak ekledi. Fatma, kız kardeşinin para kazandığını, hatta isteyerek mesaiye de kaldığını söyleyip Ali Osman ile kız kardeşinin ilişkisi için böyle sevgi olmaz söyleminde bulundu. Kız kardeşinin son iki aydır kendilerine maaş vermediğini dile getiren Fatma, Hülya Hanım’ın söylemi üzerine kız kardeşinin parasını Ali Osman’ın ailesine veriyor olabileceğini belirtti.
Esra Erol 15 Nisan Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 3 Mart Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?