Esra Erol'da 6 Kasım Çarşamba tek parça İzle ATV

Başarılı sunucu Esra Erol Türkiye'nin hayretlerle izlediği dünürcülük olayı ile bir kez daha karşımızda. Aydın Santor ve Kadir Akkuş'un hedefte olduğu Yakup Kaçmaz ve Aysel Taşdemirci ile hesaplaştığı program izleyenlerin ağzını açık bırakacak. Esra Erol'da 6 Kasım Çarşamba tek parça, Youtube, tekrar ve full İzle seçenekleri ile karşınızdayız.

Medya 06.11.2019, 08:26
Esra Erol'da 6 Kasım Çarşamba tek parça İzle ATV

Evlenirken dikkat edin! Hayallerinizin uçup gitmesi bir yana binlerce liranızdan da olabilirsiniz. Türkiye'nin birkaç şehrinde bulunan evlilik çetesini ortaya çıkaran Esra Erol gündene damga vurdu. Çetenin elebaşları olduğu iddia edilen Aydın Santor ve Kadir Akkuş'un yanısıra Yakup Kaçmaz ve Aysel Taşdemirci canlı yayında hesaplaştı. Sert ifadelerin kullanıldığı ve sürekli suçlamaların yapıldığı yayında kimse suçunu kabul etmedi. Sadece Aysel Taşdemirci başına gelenleri anlattı. Bazı konuları kabul etti ve çetenin liderinin Aydın Santor ile Kadir Akkuş olduğunu öne sürdü. Her geçen dakika izleyenlerin daha da fazla şaşırdığı yayında Abdullah Kuşkaya 22 Ekim'den bu yana kayıp olan eşi Şule Kuşkaya için geldi. Kendisinden boşanmak istediğini dile getiren 25 yaşındaki adam, evliliğindeki çocuğunun babaısnın Şule Hanım'ın eski eşinden olduğunu öne sürdü. Hurdacılık yapan Abdullah Bey ailesi ile de bu evlilik konusunda sorunlar yaşadığını anlattı. Cezaevine de girdiğini anlatan Abdullah Kuşkaya, eşi Şule'nin çocuğunun kendisinden olduğunu söylediğini ve bunun mümkün olmadığını anlattı. Zeliha Kıyak'ın Osman Manisalı'dan olduğu öne sürülmüştü. Ancak bu da yalan çıktı. 


Esra Erol Youtube İzle 6 Kasım Çarşamba

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran


 


Esra Erol Tekrar İzle - 6 Kasım Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 116 Eylül 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?