Esra Erol'da 6 Nisan Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'nin sevilerek izlenen programı Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısındaki yerini aldı. Birbirinden çarpıcı konuların ele alındığı günde başarılı sunucu Türkiye'yi şoke edecek bir dosyayı daha ekibiyle daha açtı ve çözüme kavuşturmak için uğraşıyor. Esra Erol'da 6 Nisan 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 06.04.2021, 17:34 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 6 Nisan Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen reality programlarından biri olan Esra Erol'da bugün de izleyicilerinin karşısına çıktı.Ünlü sunucu Esra Erol'un sunduğu yayında yine birçok gelişmenin yanısıra olay da ele alımmaya devam ediyor. Bugün öyle bir dosya açıldı ki Türkiye şoke olacak! Duyduklarınıza inanamayacaksınız. Dün Asuman Şen'in ardından bugün de Zeynep'in 3. kuma olarak kaçtığı konunun startı verildi. Esra Erol'da 6 Nisan 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Esra Erol, Murat Şen’in 33 yaşında, Kocaeli’nde yaşadığı ve 2 tane çocuğunun olduğu bilgisini verdi.
Murat Bey, kendi memleketinde bulamadığı çareyi Esra Erol’da bulacağını umarak geldiğini söyleyerek çocukları için programa geldiğini belirtti. Kendisini izleyen çok insan olduğunu dile getiren Murat Bey, kayınvalidesi ve kayınpederine de seslenerek dayanamadığını, eşinin paylaştığı videoları artık görmek istemediğini söyledi. Murat Bey, eşi Asuman Şen’in şu anda Sedat Sezer’in yanında olduğunu dile getirdi. Asuman Hanım ile kurban bayramında tartıştıklarını söyleyen Murat Bey, eve geldiğinde eşinin evde olmadığını, aradığında annesinin yanında olduğunu söylediğini, yani babasının gelip kızını evden aldığını iddia etti. Murat Bey, eşi ile kavgalı olmadıklarını, o gün eşi annesinin yanına gittiğinde bayramın 4.günü konuştuklarını, eşini eve çağırdığında eşinin, ben gelemem benim amcamın oğlunun düğünü var dediğini ve Zonguldak’ta ailesinin yanında kaldığını vurguladı. Murat Bey, bayramdan sonra eşini tekrar çağırdığını ama eşinin anlaşmalı boşanmak istediğini, hatta çocuklarının da velayetini vereceğini iddia etti. Ekonomik anlamda da aile içindeki anlaşma anlamda da hiçbir sıkıntıları olmadığını ileri süren Murat Bey, eşinin birden bire boşanmak istediğini söyledi. Murat Bey, eşinin kendisine boşanma sebebi olarak hiçbir neden sunmadığını belirttikten sonra eşinin barışmak için bir şart sunup, Karamürsel’de kalmayacağız, borçlarımızı ödeyeceksin, robot süpürge al dediğini, bunun üzerine Murat Bey bütün şartları kabul ettiğini, hatta 7 bin TL’ye kredi çekip robot süpürge aldığını dile getirdi. Eşinin bütün bunlar üzerine eve dönmediğini belirten Murat Bey, eşinin çocukları da alıp gittiğini, yine eşini geri çağırdığını gelmediğini ve eşinin anne ve babasının evinden balkondan atlayarak kaçtığını söyledi. Murat Bey, eşinin anne ve babasının evinden neden kaçtığını bilmediğini, eşinin annesinin arayıp gel çocuklarına sahip çık Asuman evden kaçmış dediğini, hatta giderken eşinin not bırakıp, benim evden kaçma sebebim ailemdir dediğini ama bu notu kaybettiklerini belirtti. Murat Bey, eşinin ailesinin kayıp başvurusu yaptığını, eşi ailesinin evinden kaçtıktan sonra eve geri geldiğini evden çocukları alıp tekrar kaçtığını iddia etti. 
Esra Erol 6 Nisan Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 5 Nisan Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138