Esra Erol'da 7 Kasım Perşembe tek parça İzle ATV

Türkiye gerçeklerini ekranlara taşımayı sürdüren Esra Erol'da yeni bir gün maratonu ile televizyondaki yerini aldı. Başarılı sunucu Esra Erol özellikle gelin çetesi ile ilgili dosyasıyla bir kez daha güne damga vuracak. Esra Erol'da 7 Kasım Perşembe tek parça, Youtube, tekrar ve full İzle seçenekleri ile karşınızdayız.

Medya 07.11.2019, 08:21
Esra Erol'da 7 Kasım Perşembe tek parça İzle ATV

Birkaç şehirde evlenmek isteyen damat adaylarını kandırdıkları öne sürülen evlilik çetesinde isimler çoğalıyor, çember daralıyor. Esra Erol ve ekibinin yanısıra Avukat Hülya Kuran'ın büyük bir kararlılıkla üstüne gittiği olayda itiraf üzerine itiraf gelmeye devam ediyor. Ayrıca suçlamaları reddeden kişiler üzerinde şüpheler de artıyor. Aydın Santor'un söyledikleri önceki gün Türkiye'yi şoke etmişti. Dün de konu hakkında bomba ifadeler kullanıldı. İkinci büyük şok yaşatan Aydın Santor'un anlattıkları şaşırtmaya devam etti. Safiye Taşdelen, Yakup Taşdelen, Tuğçenur Yanık ve Kader Yıldız kimleri nasıl mağdur etti? Eşi Ramazan Bıçak'ın 2 yıldır kayıp olduğunu söyleyen Melahat Hanım, bir an önce boşanmak istediğini anlattı. Hamile iken evi terk ettiğini ve gelmediğini belirten Melahat Hanım, zor bir doğuö süreci geçirdiğini ifade etti. Esra Erol'da bugün 16:00'da ATV ekranlarında.

 

Esra Erol Youtube İzle 7 Kasım Perşembe

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran


 


Esra Erol Tekrar İzle - 6 Kasım Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 116 Eylül 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?