Esra Erol'da Adnan Uygun kimdir? Karısı Meliha Uygun nerede? Esra Erol onu arıyor

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük öğle sonrası programı Esra Erol'da bayram öncesindeki son bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden ilgin. dosyaların işlendiği günün ilk konuğu Adnan Uygun oldu. Karısını 10 senedir görmeyen ve sürekli ona para gönderen Adnan Bey Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Peki, Esra Erol'da Adnan Uygun kimdir? Karısı Meliha Uygun nerede? Esra Erol'da 12 Mayıs izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Medya 12.05.2021, 18:02 12.05.2021, 18:12 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Adnan Uygun kimdir? Karısı Meliha Uygun nerede? Esra Erol onu arıyor

Başarılı sunucu Esra Erol'un 39'uncu doğum gününü kutladığı Esra Erol'da programının yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Uzun süredir televizyonda program sunan ve çok da sevilen güzel yarışmacı bugün de konuklarını ağırlamayı sürdürdü. Türkiye'nin gündemine oturana konuları işlemeyi sürdüren Erol'ın ağırladığı ilk isim Adnan Uygun oldu. Yaşlı adam 10 senedir görmediği ancak sürekli hesabına para gönderdiği eşinin bulunmasını isteyerek yardım istedi. Peki, Esra Erol'da Adnan Uygun kimdir? Karısı Meliha Uygun nerede? Esra Erol'da 12 Mayıs izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Esra Erol'da Adnan Uygun kimdir?

Bugün Esra Erol'da programının konuğu olan Adnan Uygun, eşinin eve aldığı ve yardıma muhtaç olduğunu söylediği İbrahim Gümüş ile kaçmasının ardından onu arıyor. Sürekli para istemesine rağmen gönderen ancak eve dönmeyen Meliha Hanım'ın bulunması için Esra Erol ve ekibine geldi. Eşini sürekli uyardığını ancak engel olamadığını anlattı. Meliha Hanım'ın Çatalca ve Bandırma'da olduğunu söylediğini ancak tutarsız olduğunu dile getirdi. İbrahim Bey'in teyzesi ile oturduğunu söyledi.


Esra Erol 12 Mayıs Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

Esra Erol kimdir?

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003

Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138