Esra Erol'da 15 Nisan Pazartesi İzle ATV Tekrar Youtube

ATV ekranlarında gerçek hayattan kesitlerle izleyicileri televizyon başına kilitleyen Esra Erol'da 15 Nisan Pazartesi İzle linki haberimizde.

Medya 14.04.2019, 11:41 15.04.2019, 18:45 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 15 Nisan Pazartesi İzle ATV Tekrar Youtube

Türkiye'nin öğle sonrası kuşağında en çok izlenen yayınlarından biri olmayı başaran Esra Erol'da hafta içi her gün hayattaki gerçekleri ekrana taşımayı sürdürüyor. Başarılı sunucu Esra Erol ile birlikte ekibinin kararlı çalışmaları sonrasında birçok dosya çözüme kavuşmaya devam ediyor. İzleyicilerinin yoğun bir ilgiyle takip ettiği programdaki gelişmeler anbean izleniyor. Esra Erol'da 15 Nisan Pazartesi izle linki haberimizde yer alıyor.

Esra Erol Youtube İzle - 15 Nisan Pazartesi
Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Nisan Pazartesi
İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir.

nilay tolga


HASAN COŞKUN ESRA EROL

Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. 

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. 

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu. 

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı. 

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı. 

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir. 


Kariyer : 
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003 
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007 
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007 
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008 
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014 
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017 


Oyunculuk deneyimi : 
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004 
Başkan (TV Filmi) 2005 
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005 
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009 
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?