Esra Erol'da Yaşar Ertürk kimdir? Evlendiği Ayten Ertürk onu terk etti!

Türkiye'nin en çok izlenen reality programlarından biri olan Esra Erol'da yepyeni haftasında izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden ilginç dosyaları açan ve çözüme kavuşturabilmek adına çaba gösteren güzel sunucu ve ekibi Zonguldak'tan gelen ve eşi evden kaçan Yaşar Ertürk hakkında çalışmalara başladı. Esra Erol'da Yaşar Ertürk kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 26.04.2021, 16:20 26.04.2021, 16:49 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Yaşar Ertürk kimdir? Evlendiği Ayten Ertürk onu terk etti!

ATV ekranlarının sevilerek izlenilen ve her dosyasıyla Türkiye gündemini sarsan Esra Erol'da yepyeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kayıp dosyalarıyla son döneme damga vuran programın ilk konuğu Yaşar Ertürk oldu. Zonguldak'tan stüdyoya gelen ve kendisini terk eden eşini bulmak isteyen Yaşar Bey, başka bir kişi ile evlenmek istediğini ancak bunu başaramadığını söyledi. Ayten Hanım'dan haber ala bilmek adına ekip çalışanları konuyu masaya yatırdı. Stüdyoda ve kamera arkasında hareketlilik yaşandı. Peki, Esra Erol'da Yaşar Ertürk kimdir? Detaylar haberimizde.


Esra Erol'da Yaşar Ertürk kimdir? 

Bugünün ilk konuğu olarak milyonların önüne çıkan Yaşar Ertürk, 52 sene evli kaldıktan sonra eşini kaybetti. Daha sonra Ayten Hanım ile evlendi. Ancak Ayten Hanım Yaşar Bey'i terk etti. Kendisinden haber alınamıyor. Yeniden nikah kıymak ve A yten Hanım'dan boşanmak istediğini dile getiren Yaşare Bey madencilikten emekli oldu


 

Esra Erol'da Ayten Ertürk kimdir? 

Yaşar Bey'in arkadaşı ile konuştuktan sonra kriterlerinin karşılanmadığını ifade eden Ayten Ertürk'e Yaşar Bey önerildi. Kamerada gerçekleşen görüntülü arama sonrasında tanıştılar ve ilişkileri başladı. Eşi Yaşar Bey şu an kendisi ile boşanmak ve bir başka kişiyle evlenmek istiyor.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?