EXXEN Konuşanlar 21. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm Youtube tek parça full izle

Türkiye'nin en çok sevilen gösterilerinden biri olan Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN'deki yerini aldı. Hasan Can Kaya'nın sunduğu ve katılımcılarıyla da milyonlara ulaşan programda adından en çok izlenen yapım yine ilgiyle takip edildi. Bir saate yakın sürede seyircilerini güldüren yapımı seyretmek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. EXXEN Konuşanlar 21. bölüm fragmanı ve SHOT Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 14.05.2021, 05:23 20.05.2021, 15:44 Burak ZİHNİ
EXXEN Konuşanlar 21. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm Youtube tek parça full izle

Youtube'da başladığı yayın hayatında milyonlarca izleyiciye ulaşan ve ardından da EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın 2. sezon 20. bölümü için geri sayım sürüyor. Başarılı komedyen Hasan Can Kaya'nın sunduğu ve izleyicilerinin yanı sıra zmaan zaman konuk ettiği ünlülerle birlikte yürttüğü gösteri yine ilgiyle izlenmek isteniyor. Her hafta yayınlanan fragmanın ardından bir de shot yayını sabırsızlıkla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı dün paylaşıldı. Sıra şimdi shot yayınında. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm fragmanı ve SHOT Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm shot yayını ne zaman?

Gösterinin rutini haline gelen fragman ve shot paylaşımları için izleyiciler araştırmalarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Konuşanlar'ın 5 dakikaya yakın süre ile yeni bölümünden kesitlerinin sunulduğu yayın için herkes Youtube'da hazır bekliyor. Bilindiği gibi EXXEN'de yayınlanan yeni bölümlerin yanısıra bu iki paylaşım Youtube'da yapılıyor. Shot yayın perşembe günleri 15.00'te yayonlanıyor.


 

Konuşanlar'da neler oldu?

Bu haftanın en çok izlenenleri arasında yer alan ve bayram süresince ücretsiz olması nedeniyle de daha fazla kişi tarafından takip edilen Konuşanlar'ın 21. bölümü yayınlandı. Bu haftanın katılımcıları Uğur, Gülşen, Esin, Eda ve Nazlı oldu. Yine birbirinden komik hikayelerin anlatıldığı anlar büyük bir keyifle seyredildi.


konuşanlar canan


 


Konuşanlar 2. sezon 21. bölüm SHOT izle

Konuşmacılarıyla yine dopdolu bir bölüm vaat eden Konuşanlar'ın yeni bölüm fragmanı dün Youtube ve Instagram üzerinden paylaşılmıştı. Sürekli aldatılan bir konuşan dikkat çekti. Bir konuşan da konuşmadan Hasan Can Kaya'nın verdiği cevapla adeta tuş oldu. Ünlü konukların da yer aldığı programın katılımcılarını da farklı haberlerimizde tanıtacağız. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138