Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 11 Ekim Cuma FOX TV

Akşam saatlerinde Türkiye ve dünyanın önemli haberlerini ekranlara taşıyan FOX Ana Haber Bülteni 11 Ekim Cuma günü de dopdolu. Birbirinden önemli içeriklerin yer aldığı haber bültenini canlı ve tek parça olarak izlemek isteyenler için izleme linki de haberimizde.

Medya 11.10.2019, 13:02
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 11 Ekim Cuma FOX TV

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşamki yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu Fatih Portakal da önemli konulara değinmeye devam edecek. Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve özellikle de seçim sürecinde önemli bir izlenme oranına sahip olan FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alaan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 11 Ekim 2019 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 11 Ekim Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oraanlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 11 Ekim Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?