Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 17 Nisan Çarşamba izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber bültenlerinden biri olan FOX Ana Haber ülke ve dünya gündemine dair tüm gelişmeleri izleyicilerine aktarıyor. Fatih Portakal'ın sunduğu Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 17 Nisan Çarşamba canlı yayın izle linki haberimizde.

Medya 17.04.2019, 11:38 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 17 Nisan Çarşamba izle FOX TV

Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve özellikle de seçim sürecinde önemli bir izlenme oranına sahip olan FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 17 Nisan 2019 Çarşamba canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 17 Nisan Çarşamba yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. Bugün özellikle Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alıp ya da almaması konusundaki gelişmelerin ilk sırada kendine yer bulması bekleniyor.

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.

ekrem imamoğlu


canan kaftancıoğlu

Türkiye gündeminde neler var?

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri

Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun asgari ücretle çalışanlar hakkında söyledikleri
- Canan Kaftancıoğlu'nun Çalar Saat'teki açıklamaları
- AK Parti'nin itirazları ve açıklamaları
- Ve çok daha fazlası


Çalar Saat 17 Nisan Çarşamba FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Demi Rose sosyal medyayı sallıyor

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?