Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 22 Nisan Pazartesi izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber bültenlerinden biri olan FOX Ana Haber ülke ve dünya gündemine dair tüm gelişmeleri izleyicilerine aktarıyor. Fatih Portakal'ın sunduğu Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 22 Nisan Pazartesi canlı yayın izle linki haberimizde.

Medya 22.04.2019, 11:29 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 22 Nisan Pazartesi izle FOX TV

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla çalkalanan gündemin yanısıra gözler YSK'nın kararında. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşamki yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu Fatih Portakal da önemli konulara değinmeye devam edecek. Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve özellikle de seçim sürecinde önemli bir izlenme oranına sahip olan FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 22 Nisan 2019 Pazartesi canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 22 Nisan Pazartesi yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. Bugün özellikle Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alıp ya da almaması konusundaki gelişmelerin ilk sırada kendine yer bulması bekleniyor.

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.

kemal kılıçdaroğlu saldırı


osman sarıgül


Çalar Saat 22 Nisan Pazartesi FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Demi Rose sosyal medyayı sallıyor

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?