Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 27 Haziran Perşembe izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber bültenlerinden biri olan FOX Ana Haber ülke ve dünya gündemine dair tüm gelişmeleri izleyicilerine aktarıyor. Fatih Portakal'ın sunduğu Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 27 Haziran Perşembe canlı yayın izle linki haberimizde.

Medya 27.06.2019, 13:35 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 27 Haziran Perşembe izle FOX TV

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşamki yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu Fatih Portakal da önemli konulara değinmeye devam edecek. Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve özellikle de seçim sürecinde önemli bir izlenme oranına sahip olan FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 27 Haziran 2019 Perşembe canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 27 Haziran Perşembe yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.

EKREM İMAMOĞLU FOX

ekrem imamoğlu fox ana haber

SERKAN BALBAL FUNDA ESENÇ TUĞÇE SELVİ

tuğçe selvi

funda esenç


FUNDA ESENÇ SOSYAL MEDYA

funda esenç

osman sarıgün

kemal kılıçdaroğlu saldırı
osman sarıgül


Çalar Saat 27 Haziran Perşembe FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Demi Rose sosyal medyayı sallıyor

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?