Fatih Portakal ile FOX Ana Haber | 4 Mayıs Pazartesi

FOX TV'nin ilgiyle izlenen ana haber bülteni bugün de dopdolu. Fatih Portakal'ın sunduğu FOX Ana Haber'de günün en çok konuşulan haberleri izleyicilere aktarılıyor. Gündemin belirlendiği programda oluşturulan etiketler Türkiye'ye damga vuruyor.

Medya 04.05.2020, 13:14 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber | 4 Mayıs Pazartesi

Türkiye'nin en etkili ana haber bülteni sloganı ile yayın hayatına devam eden Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşam da izleyicilerinin karşısına çıkacak. Ünlü sunucu gün içerisinde yaşanan gelişmeleri tüm çıplaklığı ile izleyicilerine aktaracak. Ayrıca oluşturduğu etiket ile de lacağı etkileşimler doğrultusunda yayınlanacak. Dün #herkesgeçecek hashtagini oluşturan Fatih Portakal ve ekibi trend listelerinde zirveye oturmuştu. FOX Ana Haber 4 Mayıs Pazartesi canlı izle seçenekleri haberimizde.

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oraanlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.


 

FOX Ana Haber 4 Mayıs Pazartesi FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve foxplay.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?