Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 5 Aralık Perşembe izleme linki

Reyting sonuçlarında en çok izlenen haber bülteni olma özelliğini sürdüren Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşam da izleyicilerinin karşısında. Türkiye ve dünyadan son gelişmeleri seyircisine aktaran başarılı sunucu bir kez daha ilgiyle izlenecek. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 5 Aralık Perşembe izleme linki haberimzide.

Medya 05.12.2019, 14:15 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 5 Aralık Perşembe izleme linki

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşamki yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu Fatih Portakal da önemli konulara değinmeye devam edecek. Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alaan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 5 Aralık 2019 Perşembe canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 5 Aralık Perşembe yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oraanlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.

 


FOX Ana Haber 5 Aralık Perşembe FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?