Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 6 Kasım Çarşamba FOX TV

Hafta içi her akşam Türkiye'ni nabzını tutan ve reyting sıralamasında da üst basamaklarda yer alan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bugün de dopdolu. Ünlü haber sunucusu Fatih Portakal'ın sunduğu ana haber bülteninde yine önemli gündem konuları ele alınacak.

Medya 06.11.2019, 13:02 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 6 Kasım Çarşamba FOX TV

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşamki yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu Fatih Portakal da önemli konulara değinmeye devam edecek. Ana haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve özellikle de seçim sürecinde önemli bir izlenme oranına sahip olan FOX Ana Haber'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alaan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan Fatih Portakal, günün gelişmelerini değerlendirecek. FOX Ana Haber 6 Kasım 2019 Çarşamba canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 6 Kasım Çarşamba yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oraanlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


FOX Ana Haber 6 Kasım Çarşamba FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?