Gamze Başyayla Temizlik Benim İşim'de | 8 Kasım Cuma kaç puan aldı

FOX TV'nin mis gibi kokan yarışması Temizlik Benim İşim'de haftanın son gününe geldik. Alev Darcan ile başlayan maraton bugün Gamze Başyayla ile sona eriyor. Bugün marifetlerini sergileyecek olan Gamze Hanım birincinin belirlenmesinde de rol oynayacak. Peki Gamze Başyayla Temizlik Benim İşim'de kaç puan aldı? Puan tablosu haberimizde yer alıyor.

Medya 08.11.2019, 09:06
Gamze Başyayla Temizlik Benim İşim'de | 8 Kasım Cuma kaç puan aldı

Temizlik Benim İşim'de 4-8 Kasım haftası da sona eriyor. Birbirinden güzel beş yarışmacının yarışatığı temizlik maratonunda komik ve gergin anlar eksik olmadı. Kadir Ezildi'nin de renkli sunumuyla binlerce kişiyi ekran başına kiltileyen programda bir kişi bugün 10 bin lira kazanacak. Yapılan temizlikler sonrasında Kadir Bey puanlarını verecek ve bu yarışmacıyı açıklayacak. Bugün sıra Gamze Başyayla'ya geldi. Bakalım kendisi kaç puan alacak ve büyük ödülü kazanabilecek mi...

 


Sosyal medyayı salladı!

Pazartesi günü ismi açıklanan yarışmacılardan biri olan Gamze Başyayla internette ve sosyal medya mecralarında en çok araştırılan isimlerin başında geldi. Binlerce kişinin takip ettiği güzel yarışmacı hakkında çok sayıda yorum ve etkileşim vardı. Gamze Başyayla'nın sanal dünyadaki popülerliğini bugünkü performansına yanıstıp yansıtmayacağı merak ediliyor.

 


Temizlik Benim İşim Gamze Başyayla kimdir?

27 yaşında. Kimya teknikeri. Temizliğine ve sivri diline güveniyor.Gamze Başyayla fotoğrafları

Gamze Başyayla temizlik benim işim

saadet elalmış

saadet elalmış sosyal medya


Temizlik Benim İşim Hicran Bayar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Alev Darcan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Saadet Elalmış kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Hülya Yücelsoy kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Gamze Başyayla kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı


Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin beğenisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusuGamze Başyayla


Temizlik Benim İşim hakkında

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin Asiyelisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.


Gamze Başyayla Temizlik Benim İşim'de kaç puan aldı?

Yarışmacının puanı birinci belli olduktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?