Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden kıyasıya mücadelede bugün bir devir sona erecek. İki yarışmacıdan biri hayallerine veda ederek yarışmadan ayrılacak. Ayrıca bir yarışmacı da koluna beş bileziği takacak. Peki, Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 12.03.2021, 11:25 16.03.2021, 11:15 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla izleyicileri ekran karşısına kilileyen Gelinim Mutfakta'nın 132. haftası bugün tamamlanıyor. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin pazartesiden bu yana gösterdikleri amansız mücadelenin ödülünün kime gideceği konusunda sabırsız bir bekleyiş var. Herkes beş bileziği hangi gelin ve kayınvalidenin kazanacağını öğrenmek istiyor. Fragmanda ise 'bir devir sona eriyor' ifadeleri kullanılarak Aysun ve Zeynep işaret edildi. İki güzel yarışmacı için açıklanacak karar üzebilir veya sevindirebilir. Peki, Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 


Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan son bölümü ile yine nefes kesen Gelinim Mutfakta'da Dudu fırtınası esti. Güzel yarışmacı üç günün ardından dün zirveye otururken genel toplamda da birincilikteki yerini kaptırmadı. Sebzeli kişi hazırlayarak 22 puan topladı. En yakın rakibi Ayten'e 5, Aysun'a ise 7 puan fark attı. Zeynep ile arasındaki puan farkı ise 13 oldu. Beş bileziği ilk hafgasında kazanırsa önemli bir başarı elde etmiş olacak.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 12 Mart 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Zeynep Kalyon Gökçe: 45 + 9 = 54
Aysun Kuşatan: 39 + 15 = 54
Ayten Hatamova Gürüf: 48 + 17 = 65
Dudu Akdemirbey: 47 + 22 = 69

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?