Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin ve Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da 141. haftanın sonuna gelindi. Gelinlerin tatlı yapabilmek adına mücadele vereceği ve kayınvalidelerin son kez puanlarını verecekleri günde herkesin hedefi beş altın bileziği koluna takabilmek. Gözler Seda Sayan'ın açıklayacağı sonuçlarda. Peki, Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 14.05.2021, 11:26 21.05.2021, 11:49 Burak ZİHNİ

Kanal d'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın son bölümü başlıyor. İddialı gelinler mutfakta hünerlerini gösterirken kayınvalideler ise puanlarıyla günün kaderini belirleyecek. Son olarak ise Seda Sayan puanları verecek. Bayram coşkusunun dayaşanacağı günde gelinler kayınvalidelerinin ellerinden öpecek. Ardından da yemek mücadelesi başlayacak. Her anı lezzetli ve bir o kadar da eğlenceli yarışmada zaman zaman gergin anlar da yaşanacak. İlgiyle seyredebileceğiniz yeni bölümde sürprizler de sizleri bekliyor. Finalde daha da alevlenecek bu zorlu yarışın son bölümü için izleyiciler de sabırsız. Ayrıca bugün bir gelin ve kayınvalide de hayallerine veda edecek. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta'da kim elendi? Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma puanları

Pazartesi başlayan yeni hatasıyla herkesi ekran karşısına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da dördüncü bölüm puanları belli oldu. Yağnur ara verdiği fırtınasını dünde sürdürdü ve 21 puan alarak önemli bir avantaj yakaladı. 67 puanla ilk sırada bulunan güzel yarışmacı en yakın rakibinin 10 puan önünde bulunuyor. Esra ve Seda 15'er puanla ikinci i oldukları gündehem pota hem de beş altın mücadelesi verecek. Genel toplamda Esra 57, Gönül ise 55 puanda. Dün büyük bir hata yapan Gönül ise sadece 3 puan alabildi ve 43 puanda kaldı. En ciddi eleme adayı da kendisi. Bugünkü performanslar da merak konusu ve sabırsızlıkla bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

*************************

Seda  : 40 + 15 = 55
Esra   : 42 + 15 = 57
Gönül  : 43 + 3 = 45
Yağnur: 46 + 21 = 67

*************************

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?