Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Pazartesi - 706. bölüm puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı?

Kanal D'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle de seyircileri ekran karşısına kilitleyen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde alınacak ilk puanlar büyük önem taşıyor ve ilerleyen bölümler için de rol oynayacak. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 17.05.2021, 11:11 Burak ZİHNİ

Türkiye'deki en uzun soluklu yarışmalardan biri olarak yayın hayatını sürdüren Gelinim Mutfakta'nın yeni haftası başlıyor. Bugünden itibaren 142. haftasının ekranlara geleceği programda yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bilindiği üzere cuma günü Gönül ve kayınvalidesi Yüksel Hanım elenmişti. Yerlerine gelecek isimler de iddialı bir giriş yaptı. Ancak alınacak puanlar da sabırsızlıkla bekleniyor. Herkesin gözü gün sonunda. Seda Sayan da açıklayacağı sıralama ile kimilerini sevindirecek bazılarıın ise üzecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.

Aynur Haktanır katılıyor

Bugün başlayacak olan yeni haftayla birlikte yarışmaya dahil olacak idim Aynur olarak açıklandı. Kayınvalidesi Gülten ile birlikte mücadelesini verecek olan güzel gelin gücünü göstermeye geldi. İlk gün ise perde kebabı hazırlayarak çeyrek altını yakasına takmak ve finalde ise beş bileziği kazanabilmek adına elinin marifetlerini gösterecek. Rakiplerine girişte gözdağı vermeyi eksik etmeyen Aynur'un performansı merak eidlerek bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Aynur:
Seda: 

Esra: 
Yağnur:

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?