Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha sona eriyor. Hilal Özdemir'in katılımı ile daha da renklenen programda bugün bir gelin ve kayınvalide beş bilezik sahibi olacak. Diğeri ise elenerek hayallerine veda edecek. Peki, Gelinim Mutfakta 15 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 19.03.2021, 11:53 19.03.2021, 12:01 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın son bölümü ekranlara geliyor. Pazartesiden cumaya kadar birbirlerini geçebilmek adına mücadele verecek olan dört gelin ve kayınvalidenin rekabetinde gözler altınları kazanacak isimlere çevrildi. Bir takımın daha zorlu maratona dahil olacağı günde bölüm sonu sabırsızlıkla bekleniyor. Gözler son günün sıralamasında. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Aysun yeniden brinci oldu!

Pazartesi başlayan yeni haftasının üçüncü gününde gelinlerin şeuh mualla hazırladığı Gelinim Mutfakta'da puanlar belli oldu. Buna göre Aysun 23 puanla ilk sırayı aldı ve beş bileziğe bir adım daha yaklaştı. İkini basamakta Ayten vardı. 15 puanıyla ikincilik mücadelesine devam etti. Hilal 13 puan alarak günde üçüncü oldu ancak genel sıralamada hala sonuncu. Dudu ise yaşattığı hayal kırıklığı sonrası 7 puanla son basamaktan kurtulamadı.

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 19 Mart 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Aysun : 58 + 23 = 81
Ayten: 49 + 15 = 64
Dudu: 45 + 7 = 52

Hilal : 27 + 13 = 40

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?