Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Televizyon ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. İddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde her anı büyük çekişmeye sahne olacak programda neler yaşanacağı merak edilerek araştırılıyor. Yemeklerin lezetinin yanısıra rekabetin yüksekliği de güne damga vuracak. Gözler ise ilk gün puanlarında. Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 22.03.2021, 11:22 Burak ZİHNİ

İzleyicilerin karşısına çıkan yarışmalar arasında en çok izlenenlerden biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların kayınvalide odasında ve diğer yandan da mutfaklarda yaşanacak heyecan ilgiyle takip edilecek. Bitmek tükenmek bilmeyen lezzetiyle damaklarda tat bırakmayı da başarıyor. Altın mücadelesinin tavan yapacağı günde seyirciler de gün sonunda alınacak puanları merak ederek öğrenmek istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.
Yeni yarışmacılar katılıyor

Cuma günü sona eren haftada Gelinim Mutfakta'nın bir yarışmacısı daha kayınvalidesi ile birlikte hayallerine veda etmişti. Hilal Özdemir ve Dilek Özdemir'in elendiği maratonda bugün yerlerine iki yeni isim gelecek. Performansı ile merak edilen gelin ve kayınvalidenin alacakları puanlar şimdiden merak konusu ve sabırsızlıkla da bekleniyor.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 22 Mart 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yeni yarışmacı: 
Aysun Kuşatan: 
Ayten Hatamova Gürüf: 
Dudu Akdemirbey: 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?