Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi izle! Bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların yemek ve puan konusunda yarıştıkları maratonda altınlar takılıyor, eğlence bir an bile bitmiyor. İlk gün çok önemli ve herkes ilk sırada yer almak amacında. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 26.04.2021, 11:30 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha televizyondaki yerini alıyor. Gelin ve kayınvalidelerin amansız mücadelesinde yemekler yapılacak ve ardından puanlar verilecek. Son sözü ise güzel sunucu söyleyecek. Herkes ilk günün heyecanıyla başlanan maratonu mutlu sonla ve rakiplerinin önünde bitirmeyi hedefliyor. Bohça kebabının yapılacağı yarışta oluşacak sıralama ve puand urumu merak edilerek araştırılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. 


 

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi puanları

Cuma günü ekranlara gelen hafta finali ile izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen programda elenen isim bir süredir yarışma programının en çok konuşulan isimlerinden Ayten'di. Kayınvalidesi Neriman Hanım ile birlikte en az puanı toplayıp programa veda eden güzel yarışmacının yerine gelecek isim de belirlendi. Buna göre Gönül ve kayınvalidesi Yüksel bugünden itibaren birincilik mücadelesi verecek. Performansları da merakla bekleniyor ve takip edilecek. Ekranları karşısında yarışmayı izleyecek okucuyularımıza seyirler dileriz.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 26 Nisan 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül : 
Seda :
Esra : 
Dudu: 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?