Gelinim Mutfakta 27 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenilen ve her bölümüyle de televizyon karşısına kilitleyen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden renkli yarışmacıların marifetlerini sergilediği, gelinlerin yemekleriyle jüri karşısına çıkıp kayınvalidelerin puanlarını verdiği maraton yine ilgiyle seyredilecek. Gözler gün sonunda çeyrek altını takacak isimde. Peki, Gelinim Mutfakta 27 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 27.04.2021, 11:18 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunuculuğunu üstlenip renkli sunumuyla izleyenleri eğlendirdiği Gelinim Mutfakta 692. bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Her bölümüyle izleyenleri ekran karşısına çeken ve yarışmacılarıyla da eğlenceli anlar yaşatan programda kıyasıya mücadele bugün de devam edecek. Alınacak puanlar gün sonunda olduğu kadar hafta finalinde de yarışmacıların kaderini belirlemeyi sürdürecek. Herkesin gözü puan tablosundaki sıralamada ilk basamağa oturmak. Peki, Gelinim Mutfakta 27 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi puanları

Dün yeni haftasına başlayan Gelinim Mutfakta'nın ilk gününde gelinler bohça kebabı ile seyircilerin karşısında ter dökmüştü. Kendilerine verilen süredem alzemelerini en iyi şekilde kullanmak ve yemeklerini hazırlamak isteyen gelinler puanlarını almak üzere işlerini bitirdi. Ardından önce kayınvalideler tadımlarını yaptı. Son sözü ise Seda Sayan söyledi. Geçen haftnaın kazananı Seda ilk günü de birinci bitirdi. 18 puan alan güzel yarışmacıyı 17 puanla Esra, 16 puanla Dudu takip etti. Yeni yarışmacı Gönül üse 12 puanla sonuncu başladı ve kötü bir ilk gün geçirdi. Ekranları karşısında yarışmayı izleyecek okucuyularımıza seyirler dileriz.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 27 Nisan 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül : 12
Seda : 19
Esra : 17
Dudu: 16

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?