Gelinim Mutfakta 6 Mayıs kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin en çok izlenen hafta içi yemek yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da final öncesindeki son bölüm ekranlara geliyor. Yarın 7'inci kez dalya diyecek olan programda bugün alınacak puanlar da kritik rol oynayacak. Herkes beş bileziğin hayalini kuruyor. Ancak önce bugün... Rakipler çetin, kayınvalidelerin tatmin dereceleri yüksek. Peki, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 06.05.2021, 11:32 07.05.2021, 11:15 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu ile başlayan sezonu devraldıktan sonra başarıyla yürüten Seda Sayan'ın sunduğu Gelinim Mutfakta'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Pazartesiden bu yana 700. bölüm heyecanının yaşandığı programda gelinler yemeklerini hazırlayacak, kayınvalideler puanlarını verecek. Ardından da güzel sunucu puanlarını verip çeyrek altını kazanan takımı açıklayacak.Finale doğru telafi şansının da azaldığı maratonu kazanmak isteyen gelinler ellerini, kayınvalideler ise notlarını konuşturmak zorunda. Peki, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba puanları

Pazartesi başlayan yeni haftasıyla birlikte heyecanın da doruğa tırmandığı Gelinim Mutfakta'nın dördüncü gün puanları verildi. Dün yaptıkları yemeklerle birlikte en yüksek puanı alan isim 22 puanla Seda oldu. Hemen arkasından Gönül geldi. 19 puan alan güzel gelin toplam sıralamada ise zirveye yerleşti. Esra 14 puanla üçüncü oldu ve genel toplamda da ikinci basamağa geriledi. Kardelen ise aldığı 6 puanla 19'da kaldı ve çok büyük bir gelişme olmazsa elenmeyi garantiledi gibi gözüküyor. 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs 2021 Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül: 52
Seda: 43
Esra:  51
Kardelen: 19

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?