Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha başladı. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde yine herkes elinden geleni yaparak birinciliği elde etmek ve çeyrek altını yakasına takmak istiyor. Amansız rekabete sahne olacak programda yine zaman zaman gergin anlar da yaşanacak. Gözler elde edilecek sıralamada. Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor .

Medya 06.04.2021, 11:55 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla bu sezon ekranlarda fırtınalar estiren Gelinim Mutfakta'da yeni gün izleyicilerin karşısında. Dün başlayan haftayla birlikte hummalı bir çalışma içerisinde giren gelinler ve kayınvalideler arasında çekişmeli bir maraton yaşanacak. Yarışmacılar hem yapacakları yemekler hem puanları hem de psikolojik üstünlükle birlikte hafta sonuna doğru alacakları birinciliklerle de beş bileziğe ulaşmak istiyor. Günün yemeği ise kaşarlı karnabahar köftesi olarak belirlendi. Verilen sürede malzemelerle birlikte en iyi performansını ortaya koymayı hedefleyen dört isim arasındaki rekabetin puanlaması da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Ece fırtınası esti!

Dün başlayan yeni haftasında ilk günü geride kalan Gelinim Mutfakta'ya Ece Gür ve kayınvalidesi Sevda Gemicibaşı katılmıştı. İkilinin performansı merak konusuydu. Alacakları puanlar da izleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi. Ece aldığı 19 puanla adını ilk sıraya yazdırdı ve Esra ile zirveyi paylaştı. Kura sonucu da çeyrek altını kazandı. Bugün de hedefi bu doğrultuda devam etmek. 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 6 Nisan 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Ece: 19
Ayten: 13
Seda: 10
Esra: 19

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?