Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da hafta ortası heyecanı başlıyor. Birbirinden renkli yarışmacıların, gelinlerin ve kayınvalidelerin yanısıra Seda Sayan'ın sunumunun da keyiflendirdiği programda yine puan savaşı verilecek. Gözler gün sonundaki sıralamada. En iyi tavuklu tantuni hazırlayan gelin çeyrek altının sahibi olacak. Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor .

Medya 07.04.2021, 11:56 08.04.2021, 11:29 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla bu sezon ekranlarda fırtınalar estiren Gelinim Mutfakta'da yeni gün izleyicilerin karşısında. Pazartesi başlayan haftayla birlikte hummalı bir çalışma içerisinde giren gelinler ve kayınvalideler arasında çekişmeli bir maraton yaşanacak. Bugün ikinci gün. Yarışmacılar hem yapacakları yemekler hem puanları hem de psikolojik üstünlükle birlikte hafta sonuna doğru alacakları birinciliklerle de beş bileziğe ulaşmak istiyor. Günün yemeği ise tavujklu tantuni olarak belirlendi. Verilen sürede malzemelerle birlikte en iyi performansını ortaya koymayı hedefleyen dört isim arasındaki rekabetin puanlaması da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Ece fırtınası esti!

Pazartesiden itibaren ekranlara gelmeye devam eden Gelinim Mutfakta'nın yeni haftasındaki ilk gün Ece Görür maratona dahil olmuştu. Güzel gelin ilk gün elde ettiği birinciliğin ardından dün son sırada yer alarak herkesi şaşırttı.13 puan elde eden güzel yarışmacı sonuncu olurken diğer 3 isim ise 16 puanla birinciliği paylaştı. Yapılan kura çekimi sonrasında çeyrek altın Ayten'in oldu. 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 7 Nisan 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Ece: 19 + 13
Ayten: 13 + 16
Seda: 10 + 16
Esra: 19 + 16

Yorumlar (0)