Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Seda Sayan kaç puan verdi

Kanal D'nin fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha sona eriyor. Beş gün boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan gelin ve kayınvalideler arasından bugün biri beş altın bileziği kazanırken diğeri ise elenmenin üzüntüsünü yaşayacak. Yayınlanan fragmanda da hüzün dolu anlar paylaşıldı. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Seda Sayan kaç puan verdi? İşte detaylar...

Medya 09.04.2021, 10:39 09.04.2021, 12:13 Burak ZİHNİ

Birbirinden renkli yarışmacılar, lezzetli yemekler ve Seda Sayan'ın sunumuyla 700 bölüme doğru giden yolculuğunda bir haftayı daha tamamlayan Gelinim Mutfakta'da kader belirleyici gün geldi. Son kez mutfaklarının başına geçecek olan gelinler marifetlerini sergileyecek. Ardından kayınvalideler puanlarını verecek ve son sözü güzel sunucu söyleyecek. Açıklanacak sonuçların ardından önce günün ardından da haftanın kazananı duyurulacak. Yarışmaya veda edecek isim de hayallerinden uzaklaşmış olacak. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği ve sonuçlarını bir an önce görmek istediği bir final daha öğlen saatlerinizi renklendirecek. Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Kim elendi?

Bugün hafta finali ile yayınlanacak Gelinim Mutfakta'da 680. bölüm heyecanı yaşanıyor. 116. haftada birinci olmaya en yakın isim 63 puanla Ayten. Ardından 2 puan farkla Esra geliyor. Kıran kırana bir çekişme yaşanan programda üçüncü Seda'nuın 59 ve dördüncü Ece'Nin 58 puanı var. Her an dengeler değişebilir. Birinci de sonuncu da. Dün son birinci olarak rüzgarı arkasına alan Ece'ydi. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimize eklenecektir.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 9 Nisan 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Ayten: 51 + 12 = 63
Seda: 45 + 14 = 59
Esra : 49 + 12 = 61
Ece : 42 + 16 = 58

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?