Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta’da yeni bir haftanın daha ilk günü ekranlara taşınıyor. Renkli, mücadeleli, lezzetli ve bir o kadar da kazançlı yarışmada bugün hünerlerini sergilemek üzere yeni bir gelin ve kayınvalide izleyicilerin karşısına çıkacak. Yasemin Gökçe’nin ardından kaynanalar odasının yeni üyesi Dilek Özdemir oldu. Kendisi hakkında da birçok araştırma yapılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Medya 15.03.2021, 13:27 Burak ZİHNİ

Seda Sayan’ın renkli sunumu ile ekranlardaki yerini alan Gelinim Mutfakta’da yeni bir hafta daha başlıyor. Altın mücadelesinin tavan yapacağı ilk günde yeni gelin ve kayınvalide de belli oldu. Yayınlanan fragmana göre daha önce Yasemin Gökçe’nin oturduğu koltuğun yeni sahibi Dilek Özdemir olarak açıklandı. Gelini Hilal’in tabağını bularak ona çeyrek altın ve beş bilezik kazandırmak isteyen Dilek Hanım’ın kim olduğu da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir kimdir?

Kanal D’nin yüzlerce bölümdür izleyicilerle buluşan yarışması Gelinim Mutfakta’da 15 Mart 2021 Pazartesi günü yayınlanacak olan 661. Bölüm yarışmacısı olan Dilek Hanım gelinine çok güveniyor. Ankara'dan geliyor. Oğlunun arkadaşı olarak tanıdığı gelinini isteyerek ve severek gelini olmasını kabul ettiğini söyledi.

gelinim mutfakta dilek özdemir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?