Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Cuma günü gerçekleşen finalin ardından gözler bugüne çevrildi. Yeni maratona katılacak gelin ve kayınvalide ile birlikte heyecanın daha da artacağı beş bölüm ilgiyle takip edilecek. Pazartesi herkes için önemli çünkü ilk bölümde yüksek puan alabilmek ve altın kazanabilmek psikolojik olarak katkı sağlıyor. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 10.05.2021, 11:32 10.05.2021, 12:10 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha izleyicilerin karşısına çıkıyor.Renkli kayınvalideler ve iddialı yarışmacıların kozlarını paylaşacağı ilk günden son ana kadar kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Herkesin hedefi ilk günden beş bileziğe giden yolda çeyrek altını yakasına takabilmek. Ancak bu kadar da kolay değil. Gelinlerin el marifetlerini konuşturacağı, kayınvalidelerin ise puanlarıyla günün kaderini belirleyeceği programmda son sözü Seda Sayan söyleyecek. Ardından da ilk şampiyon açıklanacak. Giderek daha da alevlenecek bu zorlu yarışın ilk bölümü için izleyiciler de sabırsız. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Pazartesi puanları

Cuma günü ekranlara gelen hafta finali ile izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen programda elenen isim pazartesi katılan Kardelen'di. Kayınvalidesi Nuray Hanım ile birlikte birincilik hedeflemesine rağmen el lezzetini damaklara yanıtamayan ve sürekli düşük puanlar alan yeni yarışmacı programa veda etmek zorunda kaldı. İlk haftasında elenen Kardelen'den sonra kimin geleceği merak konusu. Bugünden itibaren yaşanacak rekabette alınacak puanlar sabırsızlıkla bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül: 
Seda:
Esra: 
Yeni yarışmacı:

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138