Güldür Güldür Show 210. bölüm izle - 11 Ekim Cuma Show TV

Show TV'nin kahkaha tufanı tiyatro gösterisi Güldür Güldür Show 11 Ekim Cuma 210. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de tekrar ve Youtube izleme alternatifleri mevcut.

Medya 11.10.2019, 11:01 18.10.2019, 10:51
Güldür Güldür Show 210. bölüm izle - 11 Ekim Cuma Show TV

BKM Mutfak'ın en çok rağbet gören oyunlarından biri olan Güldür Güldür Show yeni bölümüyle Show TV ekranlarındaki yerini alacak. Başarılı oyuncu kadrosu, güldüren skeçleri ve mesaj veren oyunlarıyla her hafta Cuma günü televizyona taşınan Güldür Güldür Show bir kez daha reyting zirvesinde de önemli bir sıralama yer almaya çalışacak. İşte Güldür Güldür 11 Ekim Cuma izle imkanları haberimizde.
 


Güldür Show Güldür 210. bölüm - 11 Ekim Cuma izle

Show TV Cuma yayın akışı içerisinde en çok izlenme oranı yakalaması muhtemel yayın olan Güldür Güldür Show'u televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca internette dijital platformlarda seyredebilirsiniz. Tekrar izlemek isteyen seyirciler ise Youtube'da Güldür Güldür Show kanalından erişim sağlayarak izleyebilirler.

güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları

 

Güldür Güldür Show oyuncu kadrosu - Oyuncular kim?

Her bölümünde büyük eğlence sunan Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin ve Ünal Yeter bulunuyor.


meltem yılmazkaya
 

GÜLDÜR GÜLDÜR’E EMRE ALTUĞ DA DAHİL OLDU
Yeni kadrosu merak konusu olan programa bu sezon sürpriz bir isim transfer oldu. Müzisyenliğinin yanı sıra oyuncu kimliğiyle de adından söz ettiren Emre Altuğ, ‘Güldür Güldür Show’ programının ekibine dahil oldu. Usta tiyatrocu Yücel Erten’in sahneye uyarladığı ‘Azizname’ isimli tiyatro oyununa da devam eden Altuğ, son yıllarda peş peşe çektiği sinema filmleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.


 


Yorumlar (1)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?