Güldür Güldür Show 232. bölüm 1 Mayıs Cuma | Tek parça full HD ve Youtube izle

SHOW TV'nin kahkaha tufanı oyunu Güldür Güldür Show 1 Mayıs Cuma günü 232. bölümü ile ekranlarda. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça, full, HD ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 01.05.2020, 12:59 Burak ZİHNİ
Güldür Güldür Show 232. bölüm 1 Mayıs Cuma | Tek parça full HD ve Youtube izle

Ünlü oyuncu Ali Sunal'ın önderliğinde oluşturulan kadrosuyla yıllardır izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Güldür Güldür Show, bir kez daha ekranlardaki yerini alıyor. Yeni sezona bomba gibi başlayan ve yeni isimlerin katılmasıyla da de güç kazanan ekibin yeni skeçleri de merakla bekleniyor. SHOW TV yayın akışı içerisinde bulunan Güldür Güldür Show'un 232. bölüm izle seçenekleriyle siz değerli okuyucularımız için hazırladık. İşte detaylar...

Türkiye gerçeklerini ele alan ve günlük yaşamdan kesitler sunan Güldür Güldür Show bu hafta da dopdolu. Birbirinden komik sahneleri ve skeçleriyle SHOW TV'de yayınlanacak olan 232. bölümün tanıtımı da Youtube üzerinden izlenebiliyor.Cuma akşamınızı çok daha keyifli hale getirmek istiyorsanız ekran başına geçin ve usta oyuncuların performanslarını kaçırmayın.

Geçen hafta ne olmuştu?
Güldür Güldür Show'un 231. Bölümünde; Durakta otobüs beklerken söylediği bir cümle ile hayatı değişen Hayati kendini nasıl bir durumun içinde bulacak? Yüz binlerin lideri olmanın ne gibi sorumlulukları olabilir? Peki Hayati'nin şöhreti ne kadar sürecek? Naime ve Feridun çifti ürün pazarlama konusunda ne kadar uzman olabilirler? Durumun farkına varan Bilal, Naime ve Feridun'un ikna kabiliyetlerine karşı gelebilecek mi? Anne olmanın zorlukları konusunda dertleşen genç anneler en çok hangi konularda sıkıntı yaşıyorlar? Deneyimli anne Yeter, genç annelere ne gibi tavsiyelerde bulunacak? Kıbrıslı Ozan'ın kızlarla akşam yemeği randevusu nasıl geçecek? Yemek konusunda biraz iştahlı olan kızların siparişlerini görünce Ozan ve Fikri ne tepki gösterecek? Okul müdürü Hayati ne gibi sorunlar için toplantı yaptı? Toplantıda alınan kararlar Şevket'i neden çıldırtmış olabilir? Eğitim konusunda yapılan yanlışlara karşı Şevket öğretmen tepkisini nasıl gösterecek? Master için Amerika'da bir üniversiteden kabul alan Mehtap, bu güzel haberi ailesiyle paylaşınca nasıl bir tepkiyle karşılaşacak? Mehtap her şeye rağmen eğitimi için Amerika'ya gidebilecek mi?Güldür Show Güldür 232. bölüm 1 Mayıs Cuma izle

Show TV perşembe yayın akışı içerisinde en çok izlenme oranı yakalaması muhtemel yayın olan Güldür Güldür Show'u televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca internette dijital platformlarda seyredebilirsiniz. Tekrar izlemek isteyen seyirciler ise Youtube'da Güldür Güldür Show kanalından erişim sağlayarak izleyebilirler.

meltem yılmazkaya

güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları
 

Güldür Güldür Show 232. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Güldür Güldür Show. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Güldür Güldür Show 8. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?