Güldür Güldür Show 234. bölüm 15 Mayıs Cuma | Tek parça full HD ve Youtube izle

SHOW TV'nin kahkaha tufanı oyunu Güldür Güldür Show 15 Mayıs Cuma günü 234. bölümü ile ekranlarda. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça, full, HD ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 15.05.2020, 12:44 Burak ZİHNİ
Güldür Güldür Show 234. bölüm 15 Mayıs Cuma | Tek parça full HD ve Youtube izle

Ünlü oyuncu Ali Sunal'ın önderliğinde oluşturulan kadrosuyla yıllardır izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Güldür Güldür Show, bir kez daha ekranlardaki yerini alıyor. Yeni sezona bomba gibi başlayan ve yeni isimlerin katılmasıyla da de güç kazanan ekibin yeni skeçleri de merakla bekleniyor. SHOW TV yayın akışı içerisinde bulunan Güldür Güldür Show'un 234. bölüm izle seçenekleriyle siz değerli okuyucularımız için hazırladık. İşte detaylar...

Türkiye gerçeklerini ele alan ve günlük yaşamdan kesitler sunan Güldür Güldür Show bu hafta da dopdolu. Birbirinden komik sahneleri ve skeçleriyle SHOW TV'de yayınlanacak olan 234. bölümün tanıtımı da Youtube üzerinden izlenebiliyor.Cuma akşamınızı çok daha keyifli hale getirmek istiyorsanız ekran başına geçin ve usta oyuncuların performanslarını kaçırmayın.

Geçen hafta ne olmuştu?
Güldür Güldür Show'un 233. Bölümünde; Uzun zamandır Mesut'a olan hislerini açmak isteyen Çiçek, arkadaşlarının tavsiyelerini dinleyerek ne gibi sonuçlar alacak? Aşk filmlerinden esinlenerek fikir veren Burcu ve Leman'ın tavsiyeleri işe yarayacak mı? Yazar İsmail'in kitabı okuyucular tarafından neden ilgi görmüyor olabilir? Okuyucuların ilgi gösterdiği kitaplara İsmail'in tepkisi ne olacak? İsmail'in yeni kitabı tutmayınca Fikri nasıl bir yöntem bulacak? Kuzey ışıklarını izlemek için İsveç'e giden patron Mesut ve çalışanlarını ne gibi bir sürpriz bekliyor? Mesut'un internet üzerinden çağırdığı dansçılar, Köçekler Bilal ve Şevket çıkınca çalışanlar ne tepki gösterecek? Cimri baba Hayati, oğlu Kazım'a sade bir düğün yapması için nasıl bir öğüt verecek? Ev halkını uyaran Hayati, dünürlerinin gaza getirmelerine karşı koyabilecek mi? Tüm vakitlerini evde oturarak geçiren Özge, Burcu ve Naime hayatlarından ne kadar keyif alıyor olabilirler? Mehtap'ın tüm savunmalarını çürüten üçlünün hayat felsefeleri ne? Naime İbret'in sunumuyla, ikili ilişkilerinde bulup da bunayan, nankörlük yapan herkese alması gerken ibreti veren program İbret Saati'nde bu hafta hangi olay işlendi?Güldür Show Güldür 234. bölüm 15 Mayıs Cuma izle

Show TV perşembe yayın akışı içerisinde en çok izlenme oranı yakalaması muhtemel yayın olan Güldür Güldür Show'u televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca internette dijital platformlarda seyredebilirsiniz. Tekrar izlemek isteyen seyirciler ise Youtube'da Güldür Güldür Show kanalından erişim sağlayarak izleyebilirler.

meltem yılmazkaya

güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları
 

Güldür Güldür Show 234. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Güldür Güldür Show. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Güldür Güldür Show 8. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138