Güvercin 14. bölüm tek parça full izle | Güvercin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı

STAR TV'nin bu sezon başlayan ve yayınlandığı günden bu yana reyting zirvesine oynayan dizisi Güvercin 14. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Güvercin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 22.03.2020, 09:09
Güvercin 14. bölüm tek parça full izle | Güvercin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Pazar akşamlarının zirve sahibi Güvercin dizisi yeni bölümüyle 24 Şubat Pazar günü ekranlardaki yerini aldı. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek bu sezon gündemden düşmeyen Güvercin'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Güvercin 14. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Güvercin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.


Güvercin 14. bölüm özeti

Annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir. Nimet’in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf’ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş’i bıçaklayıp kaçan Murat’ın peşine düşmeye kararlıdır. Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır. Antep’te kalmayı seçen  İpek’in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir. Kenan’dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır. 

hercai reyyan


Star TV Güvercin 14. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Güvercin 14. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Güvercin'ın 14. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

hercai miran aslanbey


Güvercin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Güvercin 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?