Haluk Levent talk-show'a başlıyor

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde açtığı YouTube kanalı üzerinden 13 Mayıs'tan itibaren talk show programı yapacak.

Medya 04.05.2020, 23:36 04.05.2020, 23:40 Gazete Damga
Haluk Levent talk-show'a başlıyor

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı açan şarkıcı Haluk Levent de ‘Kral Çıplak’ adında programını açtığı kanaldan yayınlayacak.

Talk show şeklinde yapılacak programla birlikte hayranlarına internet üzerinden bağlanacak olan Haluk Levent'in YouTube kanalı kısa sürede 535 bin aboneye ulaştı. 

Yayın hayatına 13 Mayıs tarihinde başlayacak olan programda izleyenleri bekleyen birçok sürpriz de bulunacak. 27 sene önce aynı tarihte ilk albümünü paylaşan Levent'in programının bir diğer özelliği de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatılması.

Programın; canlı performanslarla, konukların katılımıyla ve AHBAP Derneği'nin gönüllü üyeleriyle izleyenleri eğlendirirken bir yandan da yardımda bulunulmasına katkı sağlayacak.

Programının her hafta çarşamba günleri yayınlanacağını duyuran Levent, "Konserlerime geldiniz, televizyonlarda izlediniz, radyoda dinlediniz, Twitter'da takip ettiniz, Instagram'da etiketlediniz, Facebook'ta dürttünüz. Arkadaşlar, yakında her çarşamba YouTube canlı yayınında ben sizlerle birlikte olacağım, acaba YouTube'da da beraber olur muyuz?" diyerek hayranlarını programına çağırdı. 

Haluk Leventin youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UCpIX4bNRuoEfbAiirr5udhA


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?