İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Mayıs Cuma izle FOX TV

Sabah saatlerinde Türkiye ve dünyadan gelişmeleri izleyicilerle paylaşan İsmail Küçükkaya, 1 Mayıs Cuma günü de ekranlarınızda olacak. İşçi Bayramı sebebiyle özel bir yayına imza atacak olan Küçükkaya bir kez daha ilgiyle izlenecek.

Medya 30.04.2020, 17:16 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Mayıs Cuma izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 1 Mayıs 2020 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 1 Mayıs Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 1 Mayıs Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
EMRAH 10 ay önce
Gunaydin abi ceza evlerinde kalan mahkumlar ne olacak