İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 12 Mayıs Salı izle FOX TV

Sabahın ilk ışıklarında Türkiye ve dünya gündemin seyircilere aktaran ve anbean canlı gelişmelerle televizyonda olan İsmail Küçükkaya bir kez daha karşınızda. Dünden sabaha aktarılanlar, günü etkileyecek önemli konular bu programda ele alınıyor.

Medya 11.05.2020, 15:16 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 12 Mayıs Salı izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 12 Mayıs 2020 Salı canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 12 Mayıs Salı yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 12 Mayıs Salı FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138