İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 19 Haziran Cuma izle FOX TV

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlediği haber kuşağını yıllardır ekranlara taşıyan İsmail küçükkaya sıcak gelişmelerle karşınızda. Dünden sabaha yansıyanları ve yeni günü etkileyecek gelişmelerle seyircisiyle buluşan Küçükkaya yine ilgiyle izlenecek. Çalar Saat 19 Haziran 2020 Cuma canlı yayın izle linki haberimizde.

Medya 18.06.2020, 14:28 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 19 Haziran Cuma izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 19 Haziran 2020 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 19 Haziran Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 19 Haziran Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

lu futbolcular

Yorumlar (0)