İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 27 Mart Cuma izle FOX TV

Türkiye'nin en ünlü habercilerinden biri olan İsmail Küçükkaya yeni güne dopdolu başlamanızı sağlıyor. Dünden bugüne yansıyanlar ve gündemi oluşturan tüm haberler Çalar Saat'te değerlendiriliyor. Programı izlemek isteyenler için İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 27 Mart Cuma izleme seçenekleri haberimizde.

Medya 26.03.2020, 12:53
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 27 Mart Cuma izle FOX TV

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 27 Mart 2020 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 27 Mart Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 27 Mart Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.


Yorumlar (3)
Emin Okur Ankara 5 gün önce
Günaydın.Iyi yayınlar.
Yankı Bey,Turan Yazgan Bey'in ne'si?
Sevgi..Saygı..
Prof. Dr.Zeynep Conk Ege Üniversitesi hemsirelik fakultesi emekli ög. Üyesi. 5 gün önce
Ismail bey,ülkemizin en takdir edilen ve takip edilen çalar saat programına hayat veriyorsunuz ve hayatı katıyorsunuz bu yüzden bizim için çok değerisiniz.Sorunlarin yüreğine dokunmak amacıyla çok değerli konukları bizimle buruşturuyorsunuz.Bu covit19 lu günlerde sorunun yüreğinde yer alan ve ilk sehidimizi verdigimiz hemşirelere seslenmek ve onlarin neler yaptığını ve yapabileceklerini toplumla paylaşabilecek olan Ege Ünv.hem.fakultesi dekanı Prof.Dr. Ayşegül Bilge hocamızı veya Turk
Hemsireler dernegi baskanini davet etmenizi rica ederim.Boyle bir yaklaşım hem meslek üyelerinin hemde toplumun aydinlanmasina yarar sağlayacaktır.Biliyorsunuz Dünya Sağlık Örgütü 2020 yılını HEMSIRE ve EBELER yılı olarak ilan etti.Bu ricama ses vereceğinizi umuyorum.Saglikli mutlu umutlu günler dilerim.
erolerylmaz 5 gün önce
bugunki haber sonundaki şarkının ismini öğrenmek istiyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?