İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 30 Nisan Perşembe izle FOX TV

Sabah haberlerinin en popüler ismi İsmail Küçükkaya haftanın dördüncü gününde de izleyicilerinin karşısında. Milyonları sabah ışıklarında yeni güne hazırlayan ve hem Türkiye hem de dünya gündemi ile haberleri en doğru şekilde aktarmaya çalışan Küçükkaya birçok gelişmeyi seyircilerine bildirecek.

Medya 29.04.2020, 13:54 30.04.2020, 17:24 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 30 Nisan Perşembe izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 30 Nisan 2020 Perşembe canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 30 Nisan Perşembe yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 30 Nisan Perşembe FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?