İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 6 Mayıs Çarşamba izle FOX TV

Sabahın ilk ışıklarında Türkiye ve dünya gündemin seyircilere aktaran ve anbean canlı gelişmelerle televizyonda olan İsmail Küçükkaya bir kez daha karşınızda. Dünden sabaha aktarılanlar, günü etkileyecek önemli konular bu programda ele alınıyor.

Medya 05.05.2020, 13:08 06.05.2020, 14:33 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 6 Mayıs Çarşamba izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 6 Mayıs 2020 Çarşamba canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 6 Mayıs Çarşamba yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 6 Mayıs Çarşamba FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Ali kemal yesiralioglu 9 ay önce
Devletimizin açıkladığı yas cay fiyatı uygun fakar kota koyuyor. Üreticinin ürettiği cayın tamamını alamıyor
. Üretici bu nedenle ozel sektöre vermek zorunda kalıyor.ozel sektörün verdiği bir araştırın lütfen. Onların verdiği fiyatları hicbir makam denetleniyor. Üretici çayını. BELLI bir zamanda vermek zorunda olan üreticiye oluyor.ya devlet üreticinin çayının tamamını alsın yada ozelsektorun fiyat politikasını denetlesin..