İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 6 Nisan Salı izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen sabah haberleri programı ile seyircilerin karşısına çıkan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat bugün de Türkiye ve dünya gündemini ele almayı sürdürüyor. Başarılı haberci bir kez daha dünden bugüne yansıyanları işleyecek. Ayrıca son dakika gelişmeleri de yine izleyicilere aktarılacak. Çalar Saat 6 Nisan Salı canlı yayın izle linki haberimizde.

Medya 06.04.2021, 07:40 Burak ZİHNİ

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 6 Nisan 2021 Salı canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 6 Nisan Salı yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 
 Çalar Saat 6 Nisan Salı FOX TV İzle

Hafta içi her sabah 08:00'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?