İsmail Küçükkaya: YSK'nın kararı siyasi bir oyun!

FOX TV ekranlarında Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının elinden alınmasına 'siyasi bir oyun' tanımlaması yaptı.

Medya 13.05.2019, 07:20 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya: YSK'nın kararı siyasi bir oyun!

Yeni haftaya #DahaGüzelOlmasıİçin etiketi ile başlayan İsmail Küçükkaya bu sabah da yine binlerce kişi tarafından izlendi. Sosyal medyada gündem listesine giren başarılı gazeteci ve haber bülteninde Türkiye'nin haberleri değerlendirildi. Spordan siyasete, ekonomiden kültür ve sanata pek çok haber yayında yer aldı.

İsmail Küçükkaya 23 Haziran tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için: 'Siyasi bir oyunla Ekrem İmamoğlu'nun elinden alındı mazbatası. Yapılması gereken İstanbul'daki seçimlerin tamamının yenilenmesiydi' dedi.

 

meral akşener canlı yayın çalar saat izle

ismail küçükkaya

EKREM İMAMOĞLU FOX

sibel inceoğlu

necmi yüzbaşıoğlu

necati özkan

ADEM SÖZÜER KİMDİR

osman can

josef sural kimdir


alanyaspor kazaTURGUT KAZANismail küçükkaya

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

1972 yılında Kütahya Simav’da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya’da gördü.Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

osman sarıgül

2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

2013 yılı Eylül ayında Fox TV’de “Çalar Saat” adlı programı sunmaya başladı.

2008 yılında “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 yılında “Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı” adlı iki kitabın ardından 2019'da da Biraz Cesaret isimli kitabı çıkarmıştır.

ÇALAR SAAT'İN 18 NİSAN Salı GÜNÜ KONUĞU EKREM İMAMOĞLU! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN >>>

kemal kılıçdaroğlu saldırı

ismail küçükkaya tunceli


 

Çalar Saat 13 Mayıs Pazartesi FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07.15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.


Demi Rose sosyal medyayı sallıyor

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?