Kadın 65. bölüm full tek parça HD! Kadın 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Kadın dün 65. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kadın 65. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 66. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor.

Medya 01.10.2019, 11:22 Burak ZİHNİ
Kadın 65. bölüm full tek parça HD! Kadın 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Kadın'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Kadın 65. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Kadın 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Son bölümde neler yaşandı?
Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar. Şirin ile olan kavgası sırasında Arda’yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda’yı Emre’ye emanet eden Ceyda’nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır? Büyük kazadan en çok etkilenen Enver’in ise dünya başına yıkılmıştır. Hastanede korkulu dakikalar yaşanırken herkesin aklında tek bir soru vardır; Bu kazadan kimler sağ kurtulacak, kimler kurtulamayacaktır?


FOX TV Kadın 65. bölüm full tek parça HD izle
Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Kadın 65. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kadın'un 65. bölümünü fox.com.tr, foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Kadın 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Kadın'nin 66. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa fox.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Vuska 2 yıl önce
Yaa bu nasil iw ben neden hd izle yaziyorumsada tumunu izleyemiyorum???Vuska
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?