Kadın 78. bölüm full tek parça HD! Kadın 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Kadın dün 78. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kadın 78. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 79. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor.

Medya 14.01.2020, 11:53 14.01.2020, 11:56 Burak ZİHNİ
Kadın 78. bölüm full tek parça HD! Kadın 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Kadın'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Kadın 78. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Kadın 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Son bölümde neler yaşandı?
Yeni yıla girmeye hazırlandıkları sırada apartmanda duyulan silah sesi herkesi korkutmuştur. Arif’in bu olay sırasında Şirin’in konuşmalarına tanık olması ise onu oldukça şaşırtır. Çünkü Şirin eve giren hırsıza ablasının kocasını öldürdüğünü itiraf etmiştir. Bu olay aynı zamanda da Bahar’ın Arif’i kaybetmeye dayanamayacağını anlamasına neden olmuştur. Bunu Arif’e itiraf etmesi ise ikisini birbirine daha da yakınlaştıracaktır.
Büyük finale son 4 bölüm kala her şey gün yüzüne çıkmak üzeredir. Şirin’in artık yaptıklarına tahammülü kalmayan Arif her şeyi anlatacak mı, yoksa kimse üzülmesin diye sessiz mi kalacak?


FOX TV Kadın 78. bölüm full tek parça HD izle
Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Kadın 78. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kadın'un 78. bölümünü fox.com.tr, foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Kadın 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Kadın'nin 79. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa fox.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?